Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Nowy projekt "Rolnicza bioróżnorodność ocalona dla przyszłych pokoleń"

W ramach Programu RITA 2011 finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności rozpoczął się nowy projekt realizowany przez Społeczny Instytut Ekologiczny z partnerem ormiańskim. 24 kwietnia 2012 przylatują do Polski trzy osoby z Armenii. Będą się u nas szkolić z metod zakładania lokalnych banków genów dawnych odmian roślin. Zdobyta wiedza pomoże im w zakładaniu lokalnych banków genów w Armenii. W ramach wizyty goście zwiedzą bank genów i kolekcję drzew owocowych dawnych odmian w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie, kolekcję dydaktyczna banku Genów SGGW, Bank Genów w Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin w Radzikowie, kolekcję dawnych odmian drzew owocowych w Instytucie Sadownictwa w Skierniewicach, lokalne banki genów zakładane u rolników ekologicznych, poznają różne metody wykorzystywania bioróżnorodności rolniczej, czyli dawnych odmian drzew owocowych, roślin zbożowych i innych do stworzenia atrakcyjnego produktu, powstania marki i promocji regionu z konkretnym zyskiem ekonomicznym. Spotkają się też z organizacjami zajmującymi się podobną tematyką.

rita fedd paff

Well yet everyone know that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In distinct on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE