Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Demokracja energetyczna

Na ten jeszcze mało znany temat – udziału obywateli w podejmowaniu decyzji o wyborze strategii energetycznej dla Polski na kolejne lata, rozmawiali w końcu września w siedzibie Fundacji im. Stefana Batorego przedstawiciele organizacji pozarządowych, w tym naszego Instytutu; oraz innych instytucji zajmujących się zrównoważonym rozwojem, edukacją ekologiczną i demokracją. Prowadząca spotkanie Beata Maciejewska, prezeska zarządu Fundacji Przestrzenie Dialogu, organizatorka wydarzenia, zachęca wszystkich do włączenia się w dyskusję na ten niezwykle ważny temat. Kończą się zasoby kopalnych źródeł energii, niezbędne jest postawienie na inne źródła m.in. energię odnawialną i rozproszoną. Każda i każdy z nas powinien mieć możliwość zdecydować o tym, jaki model energetyczny wybrać dla naszego kraju – ekonomicznie opłacalny, bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Z relacją ze spotkania można się zapoznać na stronie www.przestrzeniedialogu.org

a zdjęcia ze spotkania są TUTAJ

Zachęcamy też do obejrzenia przedstawionego podczas spotkania krótkiego filmu poświęconego demokracji energetycznej: ZOBACZ FILM NA YOUTUBE

Well afore everyone know that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In exclusive on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE