Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Ekoinnowacje w Mołdawii

 

 Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia podstrony i galerii projektu „Ekoinnowacyjne techniki i technologie dla rozwoju zrównoważonego rolnictwa w Mołdawii". Projekt był realizowany w 2012 roku przez Społeczny Instytut Ekologiczny wspólnie z partnerami Mołdawskimi – organizacją ORMAX i organizacją CUTEZATORUL. Jednym z efektów projektu była realizacja w 10 gospodarstwach rolnych modelowych inwestycji – toalet suchych rozdzielnych typu „ecosan", instalacji fotowoltaicznych oraz płyt obornikowych i kompostowników.

>>>>link do podstrony projektu

Projekt jest współfinansowanyw ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2012 r.

www.polskapomoc.gov.pl

Well already everyone have that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In special on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE