Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
SIE występuje z Koalicji Polska wolna od GMO

W dniu 4 stycznia 2013r. Społeczny Instytut Ekologiczny wystąpił z Koalicji Polska wolna od GMO. Powodem naszej decyzji jest niemożliwa do pogodzenia rozbieżność zdań, co do stosowanych przez Koalicję metod oraz niezdolność lub niechęć Koalicji do konstruktywnej współpracy z wieloma innymi członkami ruchu ekologicznego. Społeczny Instytut Ekologiczny był jedną z pierwszych polskich organizacji, która informowała w Polsce na temat niebezpieczeństw stosowania organizmów genetycznie modyfikowanych w rolnictwie i żywności. Nasze stanowisko na ten temat pozostaje niezmienione i będziemy dążyć do zupełnie wolnego od GMO rolnictwa w Polsce, w Europie i na świecie.

Well yet everyone be familiar with that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In specific on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE