Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Rola kobiet w lokalnych społecznościach - konferencja

Społeczny Instytut Ekologiczny serdecznie zaprasza na konferencję „Rola kobiet w lokalnych społecznościach” inaugurującą projekt „Sieć wsparcia partycypacji kobiet na obszarach wiejskich” na terenie powiatu Ostrów Mazowiecka. Konferencja odbędzie się w sobotę 26 stycznia od godz. 10.30 w Szkole Rolniczej w Starym Lubiejewie pod Ostrowią Mazowiecką.

Udział bezpłatny, prosimy o wcześniejszą rejestrację pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Uczestnikom z terenu powiatu zapewniamy zwrot kosztów dojazdu.

Szczegółowy program w załączeniu: aktywne-lokalnie-konf-program.pdf

Projekt realizowany jest w partnerstwie przez Społeczny Instytut Ekologiczny, Fundację Regionalis oraz Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej Stella, przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

 

 

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE