Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
RATUJMY BIORÓŻNORODNOŚĆ! - 1% na ROLNICZĄ BIORÓŻNORODNOŚĆ

 

Chrońmy razem bezpieczeństwo i podstawy naszego życia!Rolnicza bioróżnorodność - dawne odmiany roślin i rasy zwierząt, które przez wieki przystosowywały się do lokalnychwarunków środowiskowych i klimatycznych - ma decydujący wpływ na jakość naszego wyżywienia.

Bez niej nie będzie zdrowej i pełnowartościowej żywności.

Bez niej nasza dieta jest uboga, jednostajna i prowadzi do chorób cywilizacji – otyłości, cukrzycy, alergii.

Sięgajmy do źródeł naszego zdrowia - zamiast łykać witaminy i suplementy jedzmy żywność, która dostarczy organizmowi wartości odżywczych niezbędnych dla jego prawidłowego rozwoju i funkcjonowania.

Rolnicza bioróżnorodność jest gwarancją czystego środowiska –  wody, gleby, powietrza - i  bogatej przyrody – roślin, ptaków i owadów m.in. pszczół, które giną z powodu stosowania chemii w rolnictwie.  

Rolnicza bioróżnorodność jest warunkiem naszego istnienia na Ziemi.

Od Twojej decyzji zależy jakość Twojego zdrowia i życia!

Wesprzyj działania Społecznego Instytutu Ekologicznego, których celem jest pomnażanie Rolniczej Bioróżnorodności w gospodarstwach rolnych.

Wystarczy wpisać w części H poz. 122 PIT-37 numer KRS naszej organizacji:
0000083414

Well already everyone have that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In special on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE