Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Wyjazd integracyjny

aktywne-lokalnie-logo W dniach 12-14.07.2013  odbędzie się pierwsze, integracyjno-poznawcze, spotkanie sieci w ramach projektu SIEĆ WSPARCIA PARTYCYPACJI KOBIET NA TERENACH WIEJSKICH.

Wyjazd w Góry Świętokrzyskie będzie pierwszym wspólnym spotkaniem uczestniczek z trzech powiatów na terenie, których realizowany jest projekt - ostrowskiego (woj. mazowieckie), chełmskiego (woj. lubelskie) i kieleckiego (woj. kieleckie).

Spotkanie będzie okazją do prezentacji partnerów projektu, w tym partnera niemieckiego, wymiany dotychczasowych doświadczeń a także wytypowania liderek, które w ramach projektu wezmą udział w wyjeździe studyjnym do Niemiec.

Wspólny wyjazd to także zachęta do budowania nieformalnej sieci kobiecej, której celem jest wzajemne wspieranie lokalnej aktywności, dialogu z samorządem czy działań na rzecz lokalnych społeczności.

Well afore everyone have that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In particular on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE