Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Szczyt klimatyczny w Warszawie

Zgadnijcie, jakie jest w tej chwili, może najważniejsze wydarzenie na świecie, w którym biorą udział przedstawiciele rządów i społeczeństwa obywatelskiego wszystkich krajów, a wyniki mogą zadecydować o przetrwaniu ludzkości, i nie mamy tu na myśli naszych prawnuków, ale aktualnie żyjące osoby?

…Szczyt klimatyczny oczywiście.

A gdzie się odbywa ta tajemnicza impreza? Teraz w Warszawie. Od 11 do 22 listopada na Stadionie Narodowym, w obecności około 40 000 delegatów z CAŁEGO ŚWIATA. A co na ten temat polskie media, gazety, dzienniki telewizyjne, rząd? Generalnie nic. Mamy przecież ważniejsze sprawy na głowie. Informujcie się więc sami! Zapraszamy do czytania codziennych relacji na stronie: http://www.koalicjaklimatyczna.org/lang/pl/page/cop19_news/id/114/Well already everyone be familiar with that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In distinctive on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE