Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Kulinarne Dziedzictwo Europy na Dniu Ziemi 2014

Na tegorocznym Dniu Ziemi w Warszawie obok kulinarnego dziedzictwa z różnych regionów Polski, prezentowanego na Stole Darów Ziemi, pojawiło się kulinarne dziedzictwo Europy – a dokładnie z: Grecji, Finlandii, Estonii, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Turcji i Belgii. Społeczny Instytut Ekologiczny, który od 2012 roku bierze udział w projekcie partnerskim (LLP Grundtvig) pod hasłem „Foodprint.eu” (czyli ślad kulinarny w Europie), przygotował przepisy najbardziej tradycyjnych dla tych państw (i prostych!) przepisów kulinarnych. Poniżej pdf z przepisami, zapraszamy do ściągnięcia, wydrukowania i przyrządzania. Smacznego!

Zapraszamy też do odwiedzania strony projektu www.foodprint.eu. Są tam nie tylko przepisy, ale też związane z kulinarną tradycją opowieści, legendy, piosenki, przysłowia i prezentacje ekspertów o aktualnych problemach dot. środowiska, klimatu, rolnictwa ekologicznego i przyrody w Europie.

Więcej informacji w pliku PDF do ściągnięcia.

Well along everyone know that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In special on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE