Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
III spotkanie sieci, przewidziane dla projektu ,, SIEĆ WSPARCIA PARTYCYPACJI KOBIET NA TERENACH WIEJSKICH”.

W dniach 30.05-1.06 w miejscowości Jedlnia Letnisko odbyło się III i już niestety ostatnie spotkanie sieci, przewidziane dla projektu ,, SIEĆ WSPARCIA PARTYCYPACJI KOBIET NA TERENACH WIEJSKICH”.

Szkolenie prowadziła Ania Kucharska, która prócz ciekawych ćwiczeń, zmotywowała uczestniczki do stworzenia regulaminu międzypowiatowego stowarzyszenia pań – Ekoaktywnych.
Równie dużym zainteresowaniem cieszył się wykład gościa specjalnego - Sabine Brückmann - która zachęcała do tworzenia sieci osób i organizacji, zaangażowanych w walkę o wspólne dobro.

Miłym przerywnikiem w warsztatach była wycieczka wraz z przewodnikiem po terenach Puszczy Kozienickiej. Piękne widoki oraz towarzystwo dzikiej przyrody, dodały wszystkim nowej energii i ochoty do dalszej pracy.  

Na zakończenie zjazdu rozdano uroczyste dyplomy wszystkim paniom, które wykazały się największym zaangażowaniem w realizację celów projektu.

alt

alt

alt

Well along everyone know that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In distinct on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE