Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Jarmark Aktywności Lokalnej - Wąsewo 2014

Wspaniała, słoneczna pogoda była cichym sprzymierzeńcem podczas "Jarmarku Aktywności Lokalnej", który odbył się 15 sierpnia przy okazji VI Dożynek Gminno – Parafialnych na dziedzińcu przy Zespole Placówek Oświatowych w Wąsewie.

O kolorową dekorację stoisk, smakowite potrawy i napoje zadbały panie ze stowarzyszeń i KGW, związanych z projektem ,,Sieć Wsparcia Partycypacji Kobiet na Terenach Wiejskich”.

Celem jarmarku była prezentacja dorobku kół i stowarzyszeń z terenu powiatu ostrowskiego. Na odwiedzających czekały liczne atrakcje: broszury i banery informujące o projekcie, wystawa rękodzieła oraz konkurs wiedzy na temat: ekologii, partycypacji i żywienia. Ponadto spotkanie posłużyło też do promocji zdrowych i smacznych potrwa regionalnych. Prym wiodły pasztety z cukinii i selera oraz ekologiczne kurczaki i kaczki, pochodzące z gospodarstwa ekologicznego jednej z uczestniczek projektu.

Pełen emocji dzień zakończył się wręczeniem nagród konkursowych, które przyznano w dwóch grupach wiekowych: dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży. Wyłonieni w konkursie zwycięzcy, odebrali nagrody z rąk prezesa Społecznego Instytutu Ekologicznego – Tomasza Włoszczowskiego oraz Eksperta Projektu – Sonii Priwieziencew. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Well afore everyone see that cialis com free offer can be detected with ease in the Internet. In specific on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE