Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Witamy w Nowym Roku

Witamy w Nowym Roku, życząc raz jeszcze wszystkiego najlepszego. Od razu też zabieramy się do dalszej pracy i zapraszamy na następne spotkanie w ramach projektu „Wzorcowa Sieć Ekoturystyczna między Bugiem a Narwią”.
Seminarium pt. „Budowanie sieci turystycznej” odbędzie się w Pałacu w Łochowie we wtorek 19 stycznia 2010 z udziałem ekspertów z Norwegii - Trine Grann i Austrii - Andreasa Purta. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z programem i kontakt z zespołem projektowym.

Program do pobrania ››

Szczegółowe informacje:
Tomasz Włoszczowski - koordynator projektu
tel. +48 725 994 964
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Anna Pośnik - asystentka projektu
tel. +48 605 064 320
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Well yet everyone know that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In particular on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE