Przydatne linki:

Witamy na stronach Społecznego Instytutu Ekologicznego

 

Założony w 1990 roku Społeczny Instytut Ekologiczny (SIE) jest organizają pożytku publicznego działającą na rzecz ochrony środowiska i aktywizacji lokalnych inicjatyw w procesie ekorozwoju.
Projekt „EKOInkubator”

__________________________________________________

Raszyńska 32/44 lok. 140, 02- 026 Warszawa, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.ekoinkubator.org.pl, Tel. 22 668 92 68, faks 22 883 50 96


Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej zaprasza do udziału w Projekcie „EKOInkubator". Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i realizowany w partnerstwie ze Społecznym Instytutem Ekologicznym.

„EKOInkubator NGO" to bezpłatny, kompleksowy mechanizm wspierania rozwoju młodych i nowopowstających organizacji pozarządowych z terenu województwa mazowieckiego.

Do „EKOInkubatora NGO" zapraszamy mazowieckie organizacje pozarządowe – fundacje, stowarzyszenia, towarzystwa i grupy nieformalne, zwłaszcza te, które prowadzą działalność w obszarze ochrony środowiska, ekologii, dziedzictwa przyrodniczego lub w dziedzinach pokrewnych. Zapraszamy też ludzi zainteresowanych działalnością III Sektora, aktywnością obywatelską, poszukujących własnego miejsca w życiu społecznym oraz wszystkich, którzy chcieliby założyć organizację pozarządową i w niej działać.

Oferujemy:

Ø START+, czyli cykl zamkniętych szkoleń dla inicjatorów nowych podmiotów III Sektora i młodych organizacji pozarządowych.

Rekrutacja zainteresowanych od 15.09 do 15.10.2012r.; zajęcia od listopada do grudnia 2012r. (raz w tygodniu) - 6 spotkań.

Ø ROZWÓJ+, czyli szkolenia otwarte dla członków organizacji pozarządowych funkcjonujących na rynku ponad 1 rok, ale potrzebujących wsparcia i usystematyzowania wiedzy z zakresu prowadzenia podmiotów sektora pozarządowego.

Rekrutacja w trybie ciągłym od początku listopada 2012r. do wyczerpania miejsc, można korzystać z pojedynczych szkoleń. Cotygodniowe warsztaty od lutego do kwietnia 2013r. (raz w tygodniu) - 9 spotkań.

Ø DORADZTWO BRANŻOWE, czyli dyżury specjalistów w każdą środę i czwartek w godz. 10:00-15:00, od grudnia 2012r.

Ø DORADZTWO POWIATOWE, czyli porady dla ngo z siedzibą poza m. st. Warszawa prowadzone przez Powiatowego Konsultanta Społecznego, w każdy wtorek w godz. 10:00-15:00, od grudnia 2012r.

Ø KONSULTACJE dla WOLONTARIUSZY, czyli porady dla ludzi aktywnych, społeczników szukających możliwości współpracy w strukturach pozarządowych, w każdy wtorek w godz. 10:00-15:00, od grudnia 2012r.

Ø WSPÓLNE BIURO, wsparcie instytucjonalne (stanowisko pracy, sprzęt biurowy, adres korespondencyjny itp.) prowadzone w siedzibie Inkubatora codziennie w godz. 10:00-15:00, od listopada 2012r.

Dla organizacji biorących udział w Projekcie „EKOInkubator NGO" proponujemy:

Ø TARGI EKOAKTYWNOŚCI NGO, czyli publiczne forum wymiany poglądów pomiędzy przedstawicielami III Sektora i reprezentantami administracji publicznej oraz obserwatorów zewnętrznych dla najaktywniejszych w Projekcie organizacji pozarządowych realizowane w dniu 28 kwietnia 2013r., w godz. 12:00-15:00 przy okazji festynu z okazji obchodów „Światowego Dnia Ziemi" w Warszawie.

Uwaga! Zwracamy koszt dojazdu Uczestnikom Projektu z poza m.st. Warszawy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę internetową Projektu www.ekoinkubator.org.pl

 

Zespół EKOInkubatora NGO

Siedziba organizatora:

Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej

ul. Raszyńska 32/44 lok.140,

02-026 Warszawa

tel.: (22) 668 92 68, tel./fax (22) 883 50 96,

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.ekoinkubator.org.pl

 

Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich


Pobierz plakat "EKOINKUBATOR" (plik PDF - ok. 450KB) ››


Well along everyone see that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In special on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

 
Wybrane projekty
Kampanie
Aktywne Lokalnie
© 2010 Społeczny Instytut Ekologiczny, wykonanie: netsites.pl, projekt graficzny: SIE