Jarmark aktywności lokalnej

15 sierpnia w gminie Wąsewo (przy Zespole Szkół) odbędzie się JARMARK AKTYWNOŚCI LOKALNEJ.

Przy okazji dożynek będzie można zapoznać się ze Stowarzyszeniami i KGW z powiatu ostrowskiego.
W programie spotkania przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych !!! „

Well yet everyone have that cialis com free offer can be found with ease in the Internet. In particular on our website it is full of it. But you forget and constantly you ask.

W dniach 30.05-1.06 w miejscowości Jedlnia Letnisko odbyło się III i już niestety ostatnie spotkanie sieci, przewidziane dla projektu ,, SIEĆ WSPARCIA PARTYCYPACJI KOBIET NA TERENACH WIEJSKICH”.

Szkolenie prowadziła Ania Kucharska, która prócz ciekawych ćwiczeń, zmotywowała uczestniczki do stworzenia regulaminu międzypowiatowego stowarzyszenia pań – Ekoaktywnych.
Równie dużym zainteresowaniem cieszył się wykład gościa specjalnego – Sabine Brückmann – która zachęcała do tworzenia sieci osób i organizacji, zaangażowanych w walkę o wspólne dobro.

Miłym przerywnikiem w warsztatach była wycieczka wraz z przewodnikiem po terenach Puszczy Kozienickiej. Piękne widoki oraz towarzystwo dzikiej przyrody, dodały wszystkim nowej energii i ochoty do dalszej pracy.  

Na zakończenie zjazdu rozdano uroczyste dyplomy wszystkim paniom, które wykazały się największym zaangażowaniem w realizację celów projektu.