Świąteczny Frymark Teatralny

18 i 19 grudnia zapraszamy do Instytutu Teatralnego na Świąteczny Frymark Teatralny
(ul. Jazdów, Plac na Rozdrożu) w godz. 11.00 – 18.00.

WIELKA GIEŁDA TEATRALIÓW
Na Frymarku Teatralnym można kupić wszystko, co związane jest z teatrem. Do współpracy zaproszone zostały stołeczne teatry gotowe przekazać niepotrzebne już rekwizyty, kostiumy, peruki, lalki, kukiełki, nakrycia głowy, plakaty i afisze oraz wszelkie inne teatralia.

PRODUKTY RĘKODZIELNIKÓW Z CAŁEJ POLSKI

Ceramika, biżuteria, czapki, szaliki, rękawiczki, ozdoby choinkowe, ręcznie robione zabawki, design inspirowany folklorem to tylko niektóre propozycje rękodzielników z całej Polski, którzy będą gościć na Frymarku.

STOISKA Z EKOLOGICZNĄ ŻYWNOŚCIĄ
18 grudnia zapraszamy do odwiedzania stoisk rolników ekologicznych z pierogami, oscypkami, domowymi ciastami, naturalnymi sokami, przetworami, wędlinami, przyprawami Św. Hildegardy i innymi produktami rekomendowanymi przez Społeczny Instytut Ekologiczny i Slow Food Polska.

MANUFAKTURA ELFÓW
Warsztaty artystyczne, podczas których powstaną fantazyjne ozdoby choinkowe z nietypowych materiałów, a także będą zdobione świąteczne pierniki.
W ramach kampanii PZS i Społecznego Instytutu Ekologicznego „Kupuj odpowiedzialnie zabawki” Ewa Federowicz z Księgarni „eFKa” poprowadzi warsztaty robienia misiów.