Ostatnie projektu „TIK – klucz w rękach seniorów do aktywnego i zdrowszego życia”

Ostatnie spotkanie międzynarodowego partnerstwa projektu „TIK – klucz w rękach seniorów do aktywnego i zdrowszego życia” w ramach programu Erasmus+

Piąte spotkanie, realizujące projekt międzynarodowego partnerstwa, miało miejsce 1 grudnia 2020 r. w siedzibie organizacji Tiedetila w Pihlajavesi w Finlandii. Nie było zwykłe, widzieliśmy się wyłącznie na ekranach komputerów. 
Koniec projektu nie oznacza, że partnerzy zakończyli współpracę… pozostaną w przyjacielskich kontaktach. Każdy będzie z radością gościł przyjaciół kiedykolwiek będą mieli ochotę i czas na odwiedziny. Partnerzy opracowali też wspólnie kolejny projekt związany z TIK. Tym razem chcą się zastanowić nad tym, czy TIK nie może być dla seniorów inspiracją do kreatywności i sposobem na kontakt ze światem kultury. Wniosek został złożony do programu Erasmus+. 
Niezależnie od tego, jakie będą decyzje oceniających, wszyscy jesteśmy zgodni, co do tego, że dwuletnia wspólna przygoda dostarczyła nam wiele radości i satysfakcji, wiele się nauczyliśmy, poznaliśmy kraje partnerów, ich kulturę i tradycje, poszerzyliśmy kontakty. A wszystkie rezultaty projektu są efektem wspólnej pracy i wzbogacają naszą ofertę edukacyjną.
Rezultaty projektu znajdują się na stronie www.ecosynergy50plus.com oraz na Platformie Rezultatów Projektów Erasmus+.

Więcej czytaj Wiadomości nr 5